איך בוחרים קורס טנטרה

בחירת קורס טנטרה
איך בוחרים קורס טנטרה
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

מתעניינים בלימודי טנטרה ומתלבטים כיצד לבחור את קורס הטנטרה שיתאים לכם? לפניכם המדריך לבחירת קורס טנטרה, שיעשה לכם סדר, ויקל עליכם את תהליך הבחירה.

 

איך בוחרים קורס טנטרה בארבעה שלבים

 

ארבעה שלבים פשוטים בדרך לבחירת קורס הטנטרה שלכם.

 

שלב 1: מה זה טנטרה

 

אצל רובנו המילה טנטרה נקשרת למיניות, וקורס טנטרה מעלה דימויים של סדנאות בעלות גוון מיני משוחרר או אפילו מפוקפק. למעשה הטנטרה אינה מסתכמת במיניות גרידא, אלא מלמדת דרכי התבוננות וחוויית העולם כמארג שלם של אנרגיות והתרחשויות הכרוכות זו בזו, אשר הבנת המנגנונים והכוחות הפועלים בו מסייעת ליצירת חיים מאוזנים והרמוניים וליצירת תקשורת זורמת במימדים שונים של החיים. השלב הראשון בדרך לבחירת קורס או סדנת טנטרה הוא העמקה בשאלה מה היא טנטרה ומה הן הדרכים בהן מלמדים טנטרה. המידע קיים מסביבכם, וכל שעליכם לעשות הוא לבצע חיפוש בגוגל, לשוחח עם מכרים בעלי נגיעה והבנה בתחום, ובעיקר לשאול את השאלה ולהישאר פתוחים לתשובות שיגיעו.

 

שלב 2: מה אני צריך

 

בשלב השני, הגדירו לעצמכם את הצרכים והציפיות שלכם מהקורס, האם אתם מעוניינים בקורס אקדמי יותר, המועבר נניח במכללה לרפואה משלימה? האם אתם מעוניינים בלימוד יותר חווייתי כמו סדנה לזוגות המועברת על ידי מדריך לטנטרה או האם אתם מעוניינים ללמוד קורס טנטרה בכדי לעבור תהליך אישי, או שאתם רוצים  בכלל לעבור הסמכה להיות מטפלים, מורים או מדריכים טנטריים?

 

שלב שלישי: תנאי לימוד וסקר שוק

 

בשלב זה עליכם להגדיר את התנאים בהם תוכלו ללמוד, אם מדובר בקורס ארוך, האם אתם יכולים להשתתף בקורס בוקר או קורס ערב? היכן הקורס צריך להתקיים כדי שיהיה לכם קל להגיע ללימודים, וכן הלאה. כשיש לכם הגדרות אלו, חפשו מוסדות המעבירים קורסים שעומדים בתנאים שהגדרתם, השוו מחירים ותנאי לימוד, היקף הקורס, האם מקבלים תעודות הסמכה בסופו, האם המוסד מוכר, וכן הלאה.

 

שלב רביעי: התרשמות אישית ובחירה

 

קבעו פגישות עם המוסדות ששרדו עד לשלב זה, והתרשמו מן המקום והאווירה, ובעיקר מן המנחים. בחרו במוסד בו הרגשתם הכי נוח, שנראה מטופח ומזמין, ושהייתה לכם אינטראקציה אישית טובה עם המנחים שמעבירים בו את הקורס הטנטרי.

 

טיפים ואזהרות

 

  • עולם הניו אייג' והלימודים הרוחניים עלול להיות מתעתע, וגם בו קיימים כל מיני אופורטוניסטים שמתיימרים למכור סחורה שאין ברשותם. לכן בקשו המלצות וערכו חקירה קטנה על כל מוסד ואדם שאתם שוקלים לעבור אצלו קורס טנטרה.
  • אם אתם מפנטזים על קורס הכולל מין פרוע, בו הלימודים מתקיימים בעירום, תשכחו מזה. קורס טנטרה אמיתי הוא הרבה יותר עמוק ורוחני מזה.
  • לימוד רוחני מעביר אתכם תהליכים מעמיקים, וקורס טנטרה טוב יכול להיות אירוע שישפיע על כל תפיסת העולם שלכם, כדאי שתיקחו זאת בחשבון לפני שאתם נרשמים.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *