איך לבחור סטייליסטית

סטייליסטית אישית
איך לבחור סטייליסטית
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

הלבוש שלנו אומר עלינו הרבה ובכוחו ליצור עבורנו תדמית חיובית אצל אנשים אותם אנו מעוניינים להרשים. מעבר לכך, לרובינו חשוב מאוד איך אנחנו נראים, ולא תמיד יש לנו את הכישורים ליצור את המראה בו אנו מעוניינים. אז החדשות הטובות הן שבאמצעות סטייליסטית מקצועית, אשר תסייע לנו בבחירת הביגוד ופרטי האופנה, נוכל להשיג את ה"לוק" בו אנו חושקים. בכדי שהדרישות והציפיות שלנו יתממשו, חשוב מאוד להקפיד על בחירת סטייליסטית אישית מתאימה.

שלבים בבחירת סטייליסטית

שלב 1 – הבנת הצרכים והדרישות

בטרם אתם ניגשים לבחירת הסטייליסטית חשוב שתבינו מהן הדרישות שלכם ממנה.
בין הפרמטרים עליהם כדאי לשים דגש
סוג הלבוש והסטייל אותו אתם מעוניינים להשיג – יש לקחת בחשבון שלא כל הסטייליסטיות מתמחות באותו סוג סטייל, כך שאם הקו האופנתי שלכם הוא אלגנטי ומרשים, חשוב לבחור בסטייליסטית שזהו תחום התמחותה.
תקציב – טווח המחירים אותו סטייליסטיות גובות בעבור שירותן הינו גבוה יחסית.
תדירות והיקף השירות – האם אתם זקוקים לליווי יומיומי, או לשירות חד פעמי או תקופתי?
זכרו שככל שתבינו בצורה מקיפה ומעמיקה יותר את הדרישות שלכם, כך יהיה לכם קל יותר למצוא בסופו של דבר את הסטייליסטית שתוכל לספק מענה עליהן.

שלב 2 – בחינת האפשרויות

סטיילינג הוא אומנם תחום הנחשב לחדש יחסית, אך בתקופה קצרה הוא צבר פופולאריות רבה, כך שיש לקחת בחשבון כי סטייליסטיות רבות פועלות בתחום.
בכדי לבצע את הבחירה הנכונה, חשוב לעשות סינון ראשוני תוך התחשבות בפרמטרים כמו: ניסיון רלוונטי, האם מדובר בסטייליסטית אשר הינה בוגרת קורס מקצועי בתחום, מחיר השירות ואזורי הפעילות.

שלב 3 – קבלת ההחלטה

השלב השלישי הוא שלב בחירת הסטייליסטית. כך שלאחר סינון ראשוני, תוכלו ליצור קשר עם 2-3 סטייליסטיות שהכי נראות לכם כמתאימות, לשאול אותן שאלות רלוונטיות, לנסות לאסוף עוד פרטים חשובים ובסופו של דבר, בהתבסס על כל המידע שיש לכם לבחור סטייליסטית אישית.

טיפים ואזהרות

•    נסו לקבל המלצות – אם יש לכם חברים או מכרים שאתם יודעים שגם הם משתמשים או השתמשו בשירותיה של סטייליסטית אישית, ואתם כמובן, אוהבים את מה שהיא עשתה איתם, תוכלו לבקש מהם פרטים לגביה.
•    בקשו לראות דוגמאות – רוב הסטייליסטיות יחזיקו ברשותן תיק עבודות עם תמונות של לקוחות או פרויקטים בתחום האופנה שהן לקחו בהן חלק. באמצעות עיון בתיק העבודות תוכלו לקבל את ההחלטה הסופית האם לבחור באותה סטייליסטית או להעדיף דווקא מישהי אחרת.
•    שימו דגש על תחום ההתמחות הפרטני של הסטייליסטית, יש סטייליסטיות שמתמחות לדוגמא בהלבשת גברים ואין להם את הניסיון והכלים המתאימים להלבשת נשים.
•    הקשיבו לאינטואיציות שלכם – ברגע שתפגשו את הסטייליסטית, תוכלו להתרשם ממנה, האם היא מוקפדת ולבושה בצורה מרשימה כיאה לסטייליסטית. האם במהלך השיחה הראשונית, אתם מתרשמים מרמת המקצועיות שלה, מהרעיונות שלה ומיכולת ההקשבה שלה – מדובר בפרמטר חשוב, אשר יכול להעיד על מידת התאמתה.

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *