עמוד הבית » כללי » איך בוחרים מוצרי חשמל
בחירת מכשירי חשמל

איך בוחרים מוצרי חשמל

איך בוחרים מוצרי חשמל
המדריך עזר? פרגנו 🙂

כל אחד מאיתנו נדרש לרכוש מוצרי חשמל חדשים מעת לעת, בין אם עקב מעבר לדירה חדשה, ובין אם עקב התיישנות או קריסה של המכשיר הישן. אם גם אתם עומדים אובדי עצות מול ההיצע הרחב ושואלים עצמכם כיצד תבחרו מוצר חשמל המתאים ביותר, שיהיה במחיר סביר, אך לא יתפרק כעבור יומיים, ושיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר, המדריך הבא נוצר במיוחד עבורכם.

 

שלבים בבחירת מוצרי חשמל

 

לארבעה שלבים בדרך לבחירת מוצר החשמל הטוב ביותר עבורכם, שישרת אתכם נאמנה.

 

שלב 1: מוצר מבית טוב

 

לפני שתיגשו לבחון את המוצרים עצמם, בחרו לא יותר משלוש חברות מוכרות ואמינות, הידועות הן בטיב מוצריהן, והן בטיב השירות והאחריות המוענקים לרוכשים את המוצרים. כך תבטיחו מראש שגם אם חלילה יהיה פגם כלשהו במוצר, תזכו לקבל מוצר חלופי תקין, וכן, כי במידה ויהיו תקלות, יהיה לכם למי לפנות. לצורך זה, היעזרו במידע מלקוחות, וחפשו המלצות וכתבות על החברות ברשת.

 

שלב שני: ביצועים ודירוג אנרגטי

 

סקרו את המוצר אותו אתם מחפשים בכל אחת מן החברות שבחרתם בשלב הראשון, בדקו ביצועים, דירוג אנרגטי, רמה טכנולוגית ועיצוב. צמצמו את האפשרויות ללא יותר משלושה מכשירים, כאשר אתם משאירים מחוץ לרשימה את אלו שהטכנולוגיה שלהם מיושנת, אלו שעיצובם אינו לטעמכם, ואלו שהם פחות יעילים מבחינת ניצול אנרגיה.

 

שלב שלישי: סקר שוק והשוואת מחירים

 

כעת קבלו הצעות מחיר לגבי המכשירים שבחרתם, והשוו בין הספקים השונים. בשלב זה חשוב לשים לב לכל הפרטים, ולאותיות הקטנות, שכן לפעמים הצעת מחיר תקסום לכם, אך כשתבדקו את כל הפרטים לעומק, תגלו שאין אחריות על המוצר, שהאחריות מוגבלת, שמחיר ההתקנה וההובלה אינו כלול בהצעה, וכיוצא בזה. אל תתעצלו, ובדקו את הצעות המחיר לעומק, כמו כן, אל תתביישו לשאול ולברר כל נושא שאינו מובן. בנוסף, חשוב לזכור כי במהלך השנה ישנם מועדים שונים שבהם תוכלו למצוא מגוון מוצרי חשמל במבצע, כגון: סוף שנה, תקופות החגים, בלאק פריידיי וכו'. השתדלו לרכוש את מוצרי החשמל במועדים אלו וכך תוכלו לחסוך עד אלפי שקלים.

 

שלב רביעי: החלטה

 

כעת, מצוידים בכל המידע, הגיע הזמן לקבל החלטה, על פי נתוני סקר השוק שביצעתם, בחרו את המוצר המתאים ביותר. מומלץ לרכוש את המוצרים מיבואנים רשמיים, שכן בדרך כלל אצלם תוכלו לקבל אחריות אמינה, ושירות תיקונים טוב. יחד עם זאת, חנויות מקצועיות מומלצות למכשירי חשמל יכולות גם כן להעניק לכם שירות מצוין, לפני הרכישה התייעצו במכרים, ובקשו חוות דעת מלקוחות , על מנת לוודא את טיב השירות.

 

טיפים ואזהרות:

 

  • אל תתפתו להצעת המחיר הזולה ביותר, ההבדלים באיכות המכשירים יכולים להיות גדולים, ואינכם רוצים לרכוש מכשיר זול באיכות ירודה.
  • מכשירים בעיצוב חדשני ונועז, עלולים לא להתאים לבית או למטבח שלכם, ויכולים להתברר כהרפתקה לא מוצלחת.
  • לפני רכישת מכשיר חשמלי גדול, קבעו את מיקומו בבית, ורשמו את המידות המדויקות.

 

קישורים רלוונטיים

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

בחירת שלט לחנות

איך בוחרים שלט לחנות

איך בוחרים שלט לחנותהמדריך עזר? פרגנו 🙂 שלט החנות הוא כרטיס הביקור שלכם לרחוב, ומהווה …

בחירת ביטוח קבלנים

איך בוחרים חברה לביטוח קבלנים

איך בוחרים חברה לביטוח קבלניםהמדריך עזר? פרגנו 🙂 קבלנים חשופים לתביעות בהיקף כספי גדול, ולכן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *