איך בוחרים משרד חקירות?

בחירת משרד חקירות
איך בוחרים משרד חקירות?
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

צריכים לברר מידע על אדם או חברה? עומדים לפני ביצוע עסקה גדולה ומרגישים צורך לברר פרטים היטב לפני שאתם חותמים על החוזה? כנראה שאתם צריכים את שירותיו של משרד חקירות. לפניכם המדריך לבחירת משרד חקירות אמין שיעשה עבורכם את השירות הטוב ביותר.

 

איך לבחור משרד חקירות בארבעה שלבים?

מדריך פשוט וקל לבחירת משרד החקירות הטוב ביותר עבורכם בארבעה שלבים.

 

שלב 1: תחום התמחות

קיימים נושאים רבים שבגינם אתם יכולים להזדקק לשירותיו של משרד חקירה. למשל, אם אתם מעוניינים לרכוש דירות למכירה ביוון, וצריכים לוודא שההצעות שהוגשו לכם הן רלוונטיות, והעסקאות כשרות ואטרקטיביות כפי שהייתם רוצים – חפשו משרד חקירות המתמחה בחקירות כלכליות ובעסקי נדל"ן בחו"ל, ועדיף שיהיה למשרד ניסיון בעבודה באיחוד האירופאי בכלל, וביוון בפרט. אם אתם מעוניינים לבדוק את מהימנותו של שותף עסקי חדש, או חברה עסקית, כדאי לפנות למשרד חקירות המתמחה בחקירות פיננסיות. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים לברר אם בן או בת הזוג שלכם אינם שומרים לכם אמונים, חפשו משרד חקירות עם ניסיון מוכח בחקירות הקשורות לענייני משפחה, וכן הלאה.

 

שלב שני: תעודות

חוקרים פרטיים צריכים רישיון והסמכה, בקשו לראות את המסמכים הרלוונטיים. כמו כן, חפשו עדויות לחקירות מוצלחות ולקוחות מרוצים של המשרד. אל תתביישו לקבל הוכחות מוצקות לחקירות מוצלחות שהמשרד ביצע. בנוסף להצגת רישיון עוסק וכדומה, בצעו חקירה בגוגל לגבי משרד החקירות, בכדי לקבל רושם על מהימנותו, עבודתו, והמוניטין שצבר.

 

שלב שלישי: נהלי עבודה ועלויות

קבלו הצעות מחיר ממספר משרדים והשוו ביניהן. שימו לב לכל הפרטים, ולא רק לשורה התחתונה. בדרך כלל התמחור יהיה על פי תעריף שעת עבודה ושיטות העבודה, הימנעו מלבחור אוטומטית את ההצעה הזולה ביותר, שכן היא עלולה להיות לא מספקת ולא מקצועית. בדקו מה שיטות העבודה של המשרד, עד כמה מודעים החוקרים לקבילות משפטית של הממצאים שלהם, האם המשרד פועל בדרכים חוקיות,האם המשרד מקפיד על דיסקרטיות, וכן הלאה.

 

שלב שלישי: כימיה

היפגשו עם נציגי המשרדים ששרדו את הסינון עד כה, ובחרו במשרד שאתם חשים שאתם יכולים לתת אמון במנהליו, שיש ביניכם "כימייה" טובה, שהתקשורת זורמת, וכי אתם סומכים על עובדיו ועל שיטות העבודה שלהם.

 

טיפים ואזהרות

 

  • כדי שתוכלו לעשות שימוש משפטי בתוצאות החקירה, על הממצאים להיות קבילים. אל תוותרו על בחירה במשרד חקירות מנוסה וותיק, שהחוקרים בו מודעים לדרכים בהן יש לפעול כדי להשיג ממצאים קבילים.
  • אם אתם רוצים להבטיח חקירה מהימנה, בחרו במשרד מנוסה וותיק, והתעקשו לדבר עם לקוחות, בנוסף למידע אותו תוכלו למצוא ברשת.

 

  • אל תתפתו לשכור שירותיו של מי שמבטיח לכם מראש תוצאות מסוימות. טבען של חקירות הוא שאינך יודע מה יתגלה בהן. חוקר שמבטיח תוצאה מסוימת מראש חוטא לאמת.

 

קישורים רלוונטיים

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *