עמוד הבית » כללי » איך בוחרים עורך דין לתאונות דרכים?
בחירת עורך דין לתאונות דרכים

איך בוחרים עורך דין לתאונות דרכים?

איך בוחרים עורך דין לתאונות דרכים?
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

תאונת דרכים היא אירוע שלא פשוט להתמודד עם תוצאותיו, ובנוסף לנזקים לרכב, לגוף ולנפש, יש להיאבק עם חברות הביטוח ועם הביטוח הלאומי בכדי לקבל את הסעד והפיצוי המגיעים לכם. לפניכם המדריך לבחירת עורך דין לתאונות דרכים.

 

איך בוחרים עורך דין לתאונות דרכים בארבעה שלבים?

 

לפניכם ארבעת השלבים בדרככם לבחירת עו"ד תאונות דרכים מומלץ

 

שלב ראשון: המלצות

 

כדי לקצר את תהליך הבחירה, ובכדי להעלות את הסיכויים שתבחרו בעורך דין תאונות דרכים תותח, בקשו המלצות מחברים ומכרים, וחפשו ביקורות חיוביות בשטח.

 

שלב שני: מומחיות וניסיון

 

כשאתם סובלים מבעיה רפואית אתם פונים לרופא מומחה בתחום, שכן בידיו כל הידע והאמצעים לעזור לכם. כאשר אתם בוחרים עורך דין, יש ליישם את אותה הגישה. תחום עריכת הדין נחלק לענפים רבים, ואתם רוצים שעורך הדין המטפל בכם יהיה מומחה לעניינכם, לכן , מתוך רשימת ההמלצות שקיבלתם, פנו לעורכי דין אשר מתמקדים ומתמחים בייצוג נפגעי תאונות דרכים בהצלחה מול חברות הביטוח ומול הביטוח הלאומי.

 

שלב שלישי: ניגוד אינטרסים

 

כדי שעורך הדין שלכם יילחם עבורכם, חשוב שלא יימצא בניגוד אינטרסים. אמנם עורך דין אתי יודיע לכם במידה וקיים ניגוד אינטרסים, ויפנה אתכם לקולגה מומלץ, אולם גם עורכי הדין הם אזרחים הנאבקים למצוא את פרנסתם, ויכול להיווצר מצב בו עורך הדין יסתיר מכם את ניגוד האינטרסים, בכדי שיוכל להתפרנס. שאלו את עורך הדין לגבי ייצוג חברות ביטוח, ובדקו את רשימת הלקוחות שלו ברשת, בכדי לוודא שחברת הביטוח אותה אתם תובעים אינה בין לקוחותיו.

 

שלב רביעי: אינטראקציה והתרשמות אישית

 

תקשורת ואינטראקציה טובה ביניכם ובין עורך הדין שלכם היא חיונית להצלחתכם. לפני שתבחרו עורך דין תאונות דרכים מומלץ שייצג אתכם, היפגשו עם שניים שלושה עורכי דין שעברו את שלושת השלבים הקודמים, ובחרו מביניהם את עורך הדין שאיתו אתם חשים בנוח, שהתקשורת ביניכם ברורה וזורמת, וכי אתם סמוכים ובטוחים שתוכלו לשתף אותו בכל פרטי המקרה תוך ידיעה שהוא ישתמש במידע זה אך ורק לטובתכם.

 

קישורים רלוונטיים

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

אולם אירועים

איך בוחרים אולם אירועים לאירוע שלכם

איך בוחרים אולם אירועים לאירוע שלכם5 מתוך 5 (דירגו 1 איש) מתכננים חתונה, בר/בת מצווה, …

קניית דירה יד שנייה

איך קונים דירה יד שנייה

איך קונים דירה יד שנייה5 מתוך 5 (דירגו 1 איש) מעוניינים לרכוש דירה יד שנייה? …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *