איך לעשות ביטוח לעסק

ביטוח לעסק ולמשרד | ביטוח משרד
איך לעשות ביטוח לעסק
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

מנהלים עסק ומעוניינים לבטח אותו, כדי להיות שקטים ורגועים באשר לעתידו, ובכדי שתוכלו ליישון בשקט בלילות? אם תהיתם כיצד תבחרו מבין כל הסוכנויות והפוליסות האפשריות את הביטוח המושלם עבור העסק שלכם – השורות הבאות נכתבו במיוחד עבורכם.

 

איך לעשות ביטוח לעסק בארבעה צעדים

פירוט ברור ונהיר של ארבעת השלבים בדרך לרכישת ביטוח משרד וביטוח עסק, אשר יותאמו בדיוק לצורכיכם הביטוחיים.

 

שלב 1 : הגדרות

 

לכל עסק סיכונים אופייניים לו, ובטרם תתחילו במסע אחר סוכן הביטוח שלכם, כדאי שתגבשו לעצמכם מפת סיכונים ברורה. אתם רוצים שפוליסת הביטוח של העסק שלכם תגן עליכם מפני תרחישים אפשריים מצד אחד, ומצד שני אינכם מעוניינים לשלם פרמיה חודשית על סיכונים שאינם מהווים איום לעסק הספציפי שלכם. קיימות הרחבות שונות לביטוח עסק בסיסי, שיהפכו את הפוליסה למדויקת ואפקטיבית עבורכם. ככל שתדייקו בהגדרת האיומים והצרכים הביטוחיים של העסק בשלב זה, כך יהיה קל יותר למצוא ולהתאים את הפוליסה המתאימה בהמשך.

 

שלב 2 : סוכנויות מתאימות

 

כאשר ברורים לכם הצרכים הביטוחיים שלכם, זה הזמן למצוא מועמדים מתאימים שיפיקו עבורכם ביטוח משרד, ביטוח עסק, או ביטוח מפעל מתאימים. חפשו סוכנויות המתמחות בביטוח עסקים דומים לשלכם, כדאי לבחור בסוכנויות מנוסות, יחד עם זאת, אתם רוצים סוכן ביטוח שיכיר אתכם באופן אישי, ושתוכלו לסמוך עליו, לכן מומלץ לבחור בסוכנויות לא גדולות מדי. בקשו המלצות מחברים וקולגות, בדקו ביצועים וביקורות על הסוכנויות השונות בגוגל, והרכיבו רשימה של עד חמש סוכנויות אפשריות.

 

שלב 3: הצעות מחיר

 

פנו לסוכנויות הביטוח ברשימה שלכם, ובקשו הצעות מחיר רלוונטיות ומותאמות לצורכיכם הביטוחיים ולאופי העסק שלכם, הישארו עם לא יותר משלוש אופציות.

 

שלב 4: רכישת הביטוח

 

קבעו פגישות אישיות עם נציג של כל אחת משלושת הסוכנויות שנותרו ברשימתכם. בחרו בסוכנות בה הרגשתם הכי נוח, ושהתקשורת עם סוכן הביטוח מטעמה הייתה חופשייה וזורמת. כמו כן, חשוב לבחור בסוכנות שמציגה בפניכם את המידע בבהירות ובשקיפות, ושהסוכן מסביר לכם את היתרונות והחסרונות של כל סעיף ביטוחי. סוכן הביטוח, שכבר מכיר את פרטי העסק שלכם מן השלב הקודם יציג בפניכם כמה אופציות, יסביר לכם יתרונות וחסרונות, ויעזור לכם לבחור את הביטוח הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

 

טיפים ואזהרות:

  • פוליסת ביטוח עסק היא מורכבת, ויש להתאימה אישית, לכן כדאי להימנע מביטוח בחברה בה אין לכם סוכן אישי המתמצא בפרטי העסק שלכם, ומייצג את האינטרסים שלכם.
  • לאחר שבחרתם סוכן ביטוח אמין, הקשיבו לעצתו, אתם אמנם מכירים את העסק שלכם הכי טוב, אך סוכן הביטוח שלכם בקיא בעולם הביטוח.
  • אל תוסיפו סעיף לפוליסה לפני שסוכן הביטוח שלכם הסביר לכם בפירוש את היתרונות, החסרונות, העלויות, והאופציות האחרות העומדות בפניכם.

 

קישורים רלוונטיים:

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *