איך סוחרים בזהב

מסחר בזהב
איך סוחרים בזהב
המדריך עזר? פרגנו 🙂

המתכת הזהובה והנדירה נחשבת מימים ימימה יקרת ערך, ובעתות משברים פיננסיים רבים רואים בהשקעה בזהב מקלט בטוח מחוסר היציבות הכלכלי. זהב נחשב בדך כלל כהשקעה בטוחה בעיקר בעיתות משברים כלכליים, כיוון שמדובר במתכת יקרה ונדירה, שהביקוש לה אינו קטן לאורך הדורות. בין אם אתם שמרניים ומחפשים אופציות בטוחות להשקעה, ובין אם אתם נועזים ותרים אחר אפשרויות השקעה בסיכון גבוה, בעלות סיכוי לרווחים גבוהים, תוכלו למצוא דרכים מתאימות להשקיע בזהב. אם אתם שוקלים לסחור ולהשקיע בזהב, ותוהים מה האפשרויות העומדות בפניכם, ומה הדרך הטובה ביותר עבורכם לעשות זאת, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם.

 

שלושה שלבים בדרך לסחור בזהב

 

תיאור פשוט בשפה מובנת לכל אדם של שלושה שלבים שייקחו אתכם לדרך המתאימה עבורכם לסחור בזהב.

 

שלב ראשון: בחינת האופציות

 

מסחר בזהב יכול להתבצע במספר דרכים. אם ברשותכם סכום גבוה תוכלו לרכוש מטילי זהב ממשיים, כמו כן, תוכלו להשקיע בחברות הכורות זהב, להשקיע בתעודות סל וקרנות נאמנות, ועוד. לכל דרך יתרונות וחסרונות משלה, ועליכם יהיה להחליט מה הדרך המתאימה לכם ביותר. בשלב הראשון מומלץ לבחון בכובד ראש כל אופציה, ולקבוע איזו מן האופציות היא המתאימה לכם ביותר. כדאי להיעזר בעצתם של מומחים, בכדי לכוון אתכם אל הנתיב המתאים, ולהצביע על הסיכונים והסיכויים של כל דרך.

 

שלב שני: התנסות

 

מסחר בבורסה באופן עצמאי מעמיד אתכם בפני סיכונים, וכדאי להתאמן לפני שאתם מתחילים לבצע מסחר בזהב בזמן אמת. אם בחרתם בדרך של מסחר במניות או תעודות סל וקרנות, תוכלו להתאמן ב"כאילו" לפני שתקפצו לתוך המים הצוננים של הבורסה. חברות השקעה ואתרי מסחר שונים מאפשרים התנסות מדומה בטרם שתיכנסו בכל המרץ למסחר בזהב בזמן אמת. ההתנסות מאפשרת לכם ללמוד את המערכת, לבדוק את עצמכם, ולהבין אם מסחר עצמאי הוא האופציה הנכונה עבורכם.  מומלץ להשתמש באופציה הזו בכדי למנוע הפסדים ופעולות בלתי שקולות.

 

שלב שלישי: לקפוץ למים

 

לאחר שהתלבטתם והתנסיתם, הגיע הזמן לקפוץ למים, ולהתחיל לסחור או להשקיע בזהב, על פי יכולותיכם הפיננסיות, זמן ההמתנה לרווחים שאתם יכולים להרשות לעצמכם, ומידות האומץ, קור הרוח, ואופי הסיכון של ההשקעה המתאימות לכם. תקופת ההתנסות מאפשרת לכם לבחון את התאמת אפיקי ההשקעה ורמות הסיכון השונים לאופייכם ולתקציבכם.

 

טיפים ואזהרות

 

 

  • אמנם זהב נחשב השקעה בטוחה, אך עדיין כשאתם משקיעים וסוחרים בבורסה אתם מסתכנים בהפסד – אל תשכחו זאת.
  • עצות ויעוץ של מומחים ואנשי מסחר מנוסים הן יקרות ערך, רצוי שלפחות בהתחלה יעמוד לצידכם יועץ מנוסה.
  • לעולם אל תניחו את כל הביצים בסל אחד, גם אם אפיק השקעה מסוים נראה לכם בטוח לגמרי, תמיד השאירו משהו בצד, באפיק חיסכון או השקעה אחר.

 

 

קישורים רלוונטיים

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *