עמוד הבית » כלכלה » איך לקבל הלוואה לעסק שלך

איך לקבל הלוואה לעסק שלך

איך לקבל הלוואה לעסק שלך
המדריך עזר? פרגנו 🙂

הקמת עסק ופיתוחו דורשים ידע, תכנית עבודה וגם כסף. מימון ההקמה או הפיתוח יכול להתבצע באופן עצמאי באמצעות הבאת כסף מהבית, מהחשבון הפרטי, אך לרוב תתבצע ממקור חיצוני ודרך הלוואה המיועדת לעסק. אם גם אתה נמצא בצומת דרכים ומעוניין להגיש בקשה להלוואה, עליך להכיר את השלבים שעליך לעבור בדרך.

שלב ראשון – דע כמה כסף אתה צריך

השלב הראשון בדרך לקבלת הלוואה מהירה לעסק הוא הבנה מה הצורך שלך. עליך להבין כמה כסף נדרש ממך כדי לבצע את מה שדרוש לך. ישנו הבדל בין הלוואה לצורך פתיחת עסק קטן או בינוני והבדל בין צורך בציוד טכנולוגי לבין הלוואה לצורך יצירת תשתית שיווקית. לפני שאתה מתחיל לברר פרטים על הלוואה ולהגיש בקשה לאחת כזו, עליך לדעת מהו הסכום שיספק אותך, כאשר לא מומלץ להפחית בסכום ולבנות על כך שבעתיד תבקש הלוואה נוספת לעסק.

שלב שני – הכן את עצמך לקבלת ההלוואה

עליך להכין את עצמך לקראת התהליך. קבלת הלוואה אינה חייבת לארוך זמן וכדי לקצר את התהליך כדאי לדעת מה ייתכן שיבקשו ממך ולהכין מראש את הבקשה. עליך להסביר כי ההלוואה תצליח להוביל לעלייה ברווחים או להתפתחות של העסק. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להכין תכנית עסקית ושיווקית הקשורה להלוואה. את התכנית יש לערוך לא רק לצורך של שימוש עצמי, אלא בצורה שתעזור לצד השני – המלווה – להבין את התהליך שהעסק שלך עומד לפניו.

שלב שלישי – הכר את האפשרויות העומדות לרשותך

לאחר שהבנת כמה כסף העסק שלך צריך ולאחר שהכנת תכנית עסקית המסבירה למה ישמש הכסף, עליך לבדוק אילו אפשרויות עומדות לרשותך, כשהמטרה שלך צריכה להיות מציאת ההלוואה הנכונה לך. הנתונים שעליך לבחון הם כמה כסף כל אופציה מאפשרת לך לקבל, לכמה תשלומים יחלקו עבורך את ההלוואה וכמה כסף תצטרך לשלם בסופו של דבר. עליך לזכור כי התפקיד של ההלוואה הוא לסייע לך לפתח את העסק ואם העלות שלה גבוהה ואינה מתאימה להכנסותיך, היא לא תצליח לקדם אותך.

שלב רביעי – קבל הלוואה לעסק

לאחר פגישות עם גורמים שונים ובדיקה מקיפה של ההלוואה המוצעת לך, תוכל לחתום על הטפסים הנדרשים ולקבל את ההלוואה לעסק. הלוואה מהירה לעסק כוללת העברה מידית של הכסף אל חשבון העסק שלך בתוך זמן קצר, וזאת כדי שתוכל לפתוח או לפתח את העסק לפי התכניות שלך.

טיפים ואזהרות

ישנם מספר סימנים ואזהרות שעליך להביא בחשבון בעת נטילת הלוואה לעסק. מומלץ תמיד לקחת את ההלוואה המתאימה לך, לא לקחת סכום נמוך מדי שלא יכסה את ההוצאות שלך ולא להתפתות לסכומים גבוהים שרק יכבידו על ההתנהלות העסקית שלך. אזהרה נוספת שעליך לשים לב אליה היא הלוואה שאינה מתאימה לך עם ריביות גבוהות.

קישור רלוונטי

הקרן הממשלתית לעסקים קטנים ובינוניים בויקיפדיה

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך בוחרים ציוד משרדי

איך בוחרים ציוד משרדי לעסק חדש

איך בוחרים ציוד משרדי לעסק חדש1 מתוך 5 (דירגו 1 איש) מקימים עסק חדש, זקוקים …

מסחר במט"ח

איך להתחיל לסחור במט"ח

איך להתחיל לסחור במט"חהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אם בעבר היינו צריכים ללכת לבנק , לברר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *