עמוד הבית » כלכלה » איך לבחור ספקים לחתונה

איך לבחור ספקים לחתונה

איך לבחור ספקים לחתונה
5 מתוך 5 (דירגו 1 איש)

אם כבר עברתם את שלב הצעת הנישואין, כנראה שעכשיו אתם כבר מתכננים בקפידה את אירוע החלומות שלכם. חתונה יכולה להיות מושלמת ולהפוך ליום המאושר בחייכם, אם הכל בה יהיה מתוקתק, מסודר ויפעל לפי התכניות. כדי לוודא שכל זה קורה, אתם צריכים לדאוג שכל מי שמעורב בה – הוא בעל ספק שירות אמין, מקצועי והוגן. כדי לבחור אותם ולדאוג שספקי השירות שלכם יהיו כאלו – הכנו לכם סדר פעולות מפורט ונוח, ואנחנו בטוחים שאם תפעלו לפיו, תהיו מרוצים עד הגג!

לפניך שלבים לבחירת ספק לחתונה

שלב ראשון – עושים סדר ברשימת נותני השירות לאירוע

חתונה היא לא עניין זול – ואת זה אתם כבר בוודאי יודעים. אחרי שכבר בחרתם את האולם שבו תתחתנו, ואתם כבר יודעים אילו (אם בכלל) ספקים כלולים בדיל עם האולם, נשאר לכם לעשות סדר ולבחור אילו שירותים חשובים לכם ושהם לא כלולים במחיר המנה. צלם מגנטים? חובה! זיקוקי דינור? אולי מיותר? השכרת רכב מפואר? אין מצב לוותר!

שלב שני – הגדרת תקציב

השתדלו להגדיר לכם תקציב מדויק (עד כמה שאפשר) שבו אתם יכולים להשתמש כדי לשלם לספקים השונים. בדקו מה גובה התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם, כדי לא להתחיל בגירעון כלכלי את החיים המשותפים.

שלב שלישי – בדקו המלצות באינטרנט

אחת הדרכים המהירות והנוחות לבדיקת איכות הספקים היא דרך האינטרנט. קיימים היום מספר אתרי ביקורות והמלצות שמכילים חוות דעת איכותיות של גולשים אמיתיים. בדרך כלל חוות הדעת הם נותני המידע המהימן ביותר, ואפשר להסתמך עליהם. הכינו לכם רשימה של 2-3 ספקים מומלצים מכל תחום.

שלב רביעי – קבעו פגישת היכרות עם בעל העסק

לאחר שגיבשתם את הרשימה המצומצמת של אותם ספקים, קבעו להיפגש עם כל אחד מהם כדי להתרשם מהם פנים אל פנים. קריאה של חוות דעת באינטרנט והמלצות מחברים זה מעולה – אבל הם לא יכולים להחליף את הבדיקה שחייבת להיעשות גם על ידכם. חשוב לבדוק את התקשורת עם ספק השירות, את החיבור הבינאישי איתו והיחס שלו. אם לא תרגישו בנוח כבר במעמד הפגישה – כנראה שהוא לא הספק שמתאים עבורכם

שלב חמישי – תיאום ציפיות

בקשו מבעל העסק להגיע לראות אותו בפועל, כדי ללמוד את אופן השירות שלו באירוע אמיתי . חשוב לוודא שבעל העסק מבין את הציפיות שלכם ממנו, ושהוא אכן מסוגל לעמוד בהן. אל תחששו להעלות את הרף כדי לבחון עד כמה נותן השירות מקצועי, סבלני ומוכן להתגמש עבורכם. בסופו של דבר, אתם רוצים שהכל יעבוד בצורה חלקה ואין לכם שום כוונה להתאכזב ביום הגדול של חייכם.

טיפים ואזהרות

  1. בדקו את ההמלצות במספר אתרים והקשיבו לכמה חוות דעת. כמובן שכל ביקורת רעה וגם טובה היא סובייקטיבית, אך כדאי לוודא שמדובר באנשים אמתיים ולא "אנשים מטעם הספק".
  2. כדאי להגיע עם ראש פתוח לפגישות עם הספקים. ייתכן ותופתעו לטובה מהרעיונות שיכולים לעלות ושאולי לא חשבתם עליהם לבד.
  3. השתדלו להגיע עם רשימת שאלות מסודרת. תנו לבעל העסק להוביל את הפגישה, אך היו ביקורתיים ובדקו את הפרטים הקטנים.
  4. אל תחתמו על חוזה עם נותן שירות לפני שראיתם אותו בפועל בחתונה. אין תחליף למראה עיניים.

קישורים שימושיים

  1. המלצות על ספקים לחתונה – אתר בו ניתן לקרוא חוות דעת של גולשים אמתיים.
  2. ערך חתונה בויקיפדיה

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

איך בוחרים ציוד משרדי

איך בוחרים ציוד משרדי לעסק חדש

איך בוחרים ציוד משרדי לעסק חדש1 מתוך 5 (דירגו 1 איש) מקימים עסק חדש, זקוקים …

מסחר במט"ח

איך להתחיל לסחור במט"ח

איך להתחיל לסחור במט"חהמדריך עזר? פרגנו 🙂 אם בעבר היינו צריכים ללכת לבנק , לברר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *