איך בוחרים חבילת אינטרנט

בחירת חבילת אינטרנט
איך בוחרים חבילת אינטרנט
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

מי מאיתנו לא חווה את ההתלבטות בין הרצון לשדרג את חבילת האינטרנט שלו, ולעבור לחברה המציעה שירות טוב יותר במחיר נמוך יותר, ובין הויתור על כל ההתעסקות עם נציגי שירות הלקוחות, שלא לדבר על הבירוקרטיה. למעשה, כיום מעבר בין ספק אינטרנט אחד למשנהו הוא פשוט וקל, ואם תנאי החבילה שלכם אינם אטרקטיביים, אין סיבה שלא תשתדרגו. לפניכם מדריך מקוצר לבחירת חבילת אינטרנט.

 

כיצד תבחרו חבילת אינטרנט בשלושה שלבים

 

שלושת השלבים בדרך לבחירת חבילת האינטרנט המיטבית עבורכם.

 

שלב ראשון – היכן אתם עומדים, ולאן אתם שואפים להגיע

 

בדרך כלל, כשמצטרפים לחבילת אינטרנט, מציעים לכם תנאי מבצע מיוחדים, אולם תנאים אלו אינם תקפים לעד, לכן ראשית עליכם לברר מה הם תנאי חבילת האינטרנט הנוכחית שלכם. בנוסף, הקדישו מחשבה לחבילה המתאימה לכם, האם אתם זקוקים למהירות גלישה גבוהה במיוחד עבור צפייה בסרטים, משחקים, והאזנה למוסיקה ממספר מחשבים בו זמנית? או שמדובר במחשב ביתי אחד, שבעיקר שומעים בו מוזיקה, בודקים דואר, ומשוטטים ברשתות חברתיות? אם השימוש מצומצם, תוכלו להסתפק במהירות גלישה נמוכה יותר, במחיר נמוך יותר. כמו כן, אם אתם מנויים לאחת מרשתות הטלוויזיה, שקלו מעבר לחבילה הכוללת טלוויזיה ואינטרנט, וכך תוכלו להוזיל את העלויות שלכם.

 

שלב שני – בדיקת האפשרויות

 

השלב השני הוא השלב בו עליכם לשנס מותניכם, ולבדוק מה יש לחברות התקשורת השונות להציע לכם, ואילו חבילות אינטרנט אטרקטיביות קיימות בשוק. העדיפו חברה אחת, המעניקה לכם שירות מלא, שכן שילוב של תשתיות מחברה אחת ואינטרנט מספק אחר מסרבל את הטיפול בכל תקלה, כאשר הספק שולח אתכם לחברת התשתית, חברת התשתית שולחת אתכם לספק, וכן הלאה.

 

שלב שלישי – ירידה לפרטים

 

זה השלב בו אתם משווים בין החבילות השונות, ובוחרים את המשתלמת ביותר עבורכם. בשלב זה שימו לב למשך הזמן בו מובטח לכם המחיר הנוח, לאחריות החברה על תיקונים, לרמת שירות הלקוחות, ולזמינות הטכנאים. החבילות הטובות הן אלו שמבטיחות לכם אחריות מלאה, כולל אחריות על הנתב, ואף כוללות את הנתב כחלק מן העסקה (יש חברות שידרשו מכם לקנות את הנתב…). בנוסף, חבילות בעלות מחיר קבוע לאורך זמן הן החבילות המוצלחות יותר. חבילה שמחיריה משתנים היא פשוט פתח לגבייה מוגזמת, שעד שתשימו אליה לב יעברו כמה חודשים. לא נורא, אבל גם לא נעים.

 

טיפים ואזהרות

 

  • קראו את החוזה כולו, בייחוד את האותיות הקטנות. בדרך כלל באותיות הקטנות תמצאו את המידע שספקית האינטרנט מעדיפה שלא תהיו מודעים אליו.
  • אל תחששו מבירוקרטיה, כיום הבירוקרטיה של הניוד מתבצעת על ידי ספק האינטרנט החדש שלכם – כמה נוח.
  • שילוב של טלוויזיה טלפון ואינטרנט מאותו ספק יוזיל את העלויות שלכם.

 

קישורים רלוונטיים

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *