איך בוחרים חברה לבניית אתר מסחר אלקטרוני

בחירת חברה לבניית אתר מסחר אלקטרוני
איך בוחרים חברה לבניית אתר מסחר אלקטרוני
המדריך עזר? פרגנו 🙂

אתר מסחר אלקטרוני, או במילים אחרות – חנות וירטואלית, הוא כבר חלק בלתי נפרד ממערך השיווק וההפצה של חברות ועסקים. עדיין אין לעסק שלך חנות וירטואלית, ואינך מעוניין לפספס את הרכבת? כדאי שתמצא מי שיבנה עבורך חנות אונליין. אם אתה מתלבט כיצד למצוא את החברה המתאימה לבניית החנות האלקטרונית של העסק שלך, הישאר עימנו, השורות הבאות מבהירות כיצד לבחור חברה לבניית אתר מסחר אלקטרוני.

 

בחירת חברה לבניית חנות וירטואלית בשלושה שלבים

 

שלושת השלבים בדרך לבחירת החברה המתאימה לבניית אתר המסחר האלקטרוני שלך.

 

שלב ראשון: הגדרת מטרות וצרכים

 

קודם כל, לפני שאתה מתחיל לחפש את החברה המתאימה, עליך להגדיר מה הם הצרכים שלך. ככל שהגדרת המטרות, קהל היעד, ודרכי השיווק הרצויות עבורך תהיה ממוקדת ומדויקת יותר, כך תאפשר לצוות הבנייה של החנות הוירטואלית לפעול במהירות ובדייקנות רבות יותר. הגדרת המטרות והיעדים תסייע לך להבין מה בדיוק אתה צריך, למקד את החיפוש, לקצר את זמן הפיתוח של אתר המסחר האלקטרוני, ואף להוזיל את העלויות. האם אתה מעוניין באתר שיפעל בישראל בלבד, או בעולם כולו, האם תסתפק בהצגת המוצרים, או שברצונך למתג ולייחד את החנות המקוונת שלך כך שתבלוט לעומת חנויות דומות, וכן הלאה.

 

שלב שני: הגדרת התקציב

 

אפשרויות הפיתוח והשיווק ברשת הן רבות, ועלות פרויקט בניית החנות הוירטואלית יכולה להגיע לסכומים גבוהים. מצד אחד, אתה רוצה לוודא שהעבודה תהיה איכותית, ושהחנות תשרת אותך היטב שנים רבות, ועבור עבודה איכותית תידרש לשלם בהתאם, מצד שני, אינך יכול להוציא יותר ממה שיש לך. לכן, הגדר תקציב מראש, ועשה את כל המאמצים לעמוד במסגרת התקציבית שהגדרת.

 

שלב שלישי: בחירת חברה מנוסה ומקצועית

 

זה השלב בו אתה עושה סקר שוק, ומאתר חברות מתאימות לצרכיך. בחר מספר חברות מנוסות, שאהבת פרויקטים שבוצעו על ידן, צור קשר עם החברות ונהל משא ומתן בנוגע לעלות הפרויקט ואיכותו. אם אינך מאותגר טכנולוגית, יש להתעקש שהחנות תיבנה בקוד פתוח, כך תוכל להעלות ולשנות תכנים בעצמך. ניהול חנויות וירטואליות דורש התערבות והשקעה בזמן אמת, ואם החנות בנויה בקוד סגור, תיאלץ להסתמך על החברה המפתחת בשביל כל שינוי, זה מסרבל מאוד את ניהול החנות. ודא שהחברה מספקת לך אחריות, ומבצעת תחזוקה ותיקונים במידת הצורך. מבין החברות אותן בדקת, בחר בחברה שמספקת לך את השירות הטוב ביותר במחיר שנמצא במסגרת התקציב שהגדרת.

 

טיפים ואזהרות:

 

  • לפעמים, בשלב הראשון, תגלה שחנות אונליין אינה המענה המתאים לצרכיך, וכי תוכל להסתפק בפיתרון זול , זמין וקל יותר. במקרה כזה, אינך צריך חברה לבניית חנות אונליין.
  • כשאתה בודק פרויקטים של חברות לבניית אתרים, שים לב לחוויית המשתמש, לאיכות העיצוב והגרפיקה, ולמהירות הטעינה של החנות.

 

קישורים רלוונטיים:

 

 

שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדריכים באותו נושא

מדריכים באותו סגנון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *