עמוד הבית » טכנולוגיה » איך בוחרים מדפסת ביתית
בחירת מדפסת ביתית

איך בוחרים מדפסת ביתית

איך בוחרים מדפסת ביתית
המדריך עזר? פרגנו 🙂

מחפשים מדפסת ביתית שתהיה יעילה, אמינה ושימושית, ויחד עם זאת לא יקרה מדי, ושואלים עצמכם כיצד לבחור את המדפסת הנכונה, שתתאים לצורכיכם, ולא תרושש אתכם? מתלבטים בין מדפסת לייזר או מדפסת הזרקת דיו? אל דאגה, לפניכם המדריך השלם למתלבטים בבחירת המדפסת הביתית.

 

איך בוחרים מדפסת ביתית בארבעה שלבים

 

תיאור קצר וברור של ארבעת השלבים בדרך לבחירה נבונה של מדפסת ביתית.

 

שלב ראשון: הדפסת דיו או לייזר

 

בשוק כיום קיימות בעיקר מדפסות הזרקת זיו או מדפסות לייזר, ובשלב הראשון תצטרכו לבחור בין שתי השיטות, אין צורך להילחץ, שכן הבחירה פשוטה למדי. אם אתם זקוקים למדפסת לצורך הדפסת מסמכים מדי פעם, בתדירות נמוכה, עדיף לרכוש מדפסות הזרקת דיו שמחיריהן נמוכים יותר, לעומת זאת, אם אתם עובדים מהבית, ונזקקים להדפסה בתדירות גבוהה, מדפסת לייזר תהיה המתאימה לכם, שכן מחירה הגבוה יתקזז עם עלויות הדפסה נמוכות יותר, ועם היתרון של מהירות הדפסה גבוהה יותר.

 

שלב שני: מדפסת משולבת או לא

 

כידוע, מדפסת יכולה להיות משולבת עם סורק ופקס, ואם אתם כבר רוכשים מדפסת, זו הזדמנות לפרגן לעצמכם פקס וסורק באותה חבילה. שאלו את עצמכם אם אתם צריכים מדפסת משולבת סורק או לא. במידה ואתם צריכים מדפסת משולבת, חשבו אם אתם צריכים סורק האוסף את הדפים ממגש, מה שמאפשר סריקה של דפים רבים, האם אתם זקוקים לסורק דו צדדי, או אולי אתם צריכים מדפסת משולבת פקס.

 

שלב שלישי: עלויות

 

לאחר שמיקדתם את הצרכים שלכם, אתם כבר יודעים אם אתם מחפשים מדפסת לייזר או מדפסת הזרקת דיו, והאם היא צריכה להיות משולבת עם סורק או פקס. מה שנותר הוא לבדוק עלויות רכישה ועלויות שימוש, השוו את מחירי המדפסות, את עלויות ההדפסה, ואת עלות ראשי הדיו. כמו כן, בדקו האם ניתן להחליף מחסנית צבעונית ומחסנית שחורה בנפרד, לכמה דפים מספיקה כל מחסנית, וכן הלאה. חשוב לקחת בחשבון את כל עלויות התפעול וההדפסה יחד עם עלות הקנייה, בכדי לקבל תמונה מלאה.

 

שלב רביעי: בחירה

 

זהו השלב האחרון והמהנה ביותר של התהליך – בחירת המדפסת הנכונה וקנייתה. מה שנותר כעת הוא לבחור מבין המדפסות המתאימות את המדפסת הטובה ביותר עבור השימוש שתעשו בה. כל המדפסות שנמצאות ברשימתכם אמורות להתאים לצרכיכם, השאלה הנשאלת עכשיו היא איזו מבין המדפסות המתאימות היא המשתלמת עבורכם ביותר, לאור הנתונים שאספתם בשלב השלישי.

 

טיפים ואזהרות

 

 

  • כדי שהדיו במדפסת שלכם לא יתייבש מחוסר שימוש, הדפיסו לפחות פעם בשבוע הדפסה צבעונית והדפסה בשחור לבן, אין צורך להדפיס הרבה, שתי שורות יעשו את העבודה.

 

  • קנו מדפסת ממקור אמין, שיספק לכם אחריות מלאה לכמה שיותר שנים.
  • אם אתם רוכשים מדפסת לייזר, תוכלו להוזיל משמעותית את העלויות בקניית מדפסת שחור לבן.

 

קישורים רלוונטיים

 

אודות צוות האתר

צוות האתר
מייגייד זה המקום שלך לקבל תשובות על כל השאלות. מגוון שאלות פופולאריות מחולקות לנושאים שונים ולכל שאלה תשובה מקיפה.

מומלץ לקרוא

שואב אבק תעשייתי

איך לבחור שואב אבק תעשייתי?

איך לבחור שואב אבק תעשייתי?המדריך עזר? פרגנו 🙂 אם העסק שלכם כולל עבודות מלכלכות בהיקף …

איך ללמוד פייתון

איך ללמוד פייתוןהמדריך עזר? פרגנו 🙂 פייתון היא אחת מהשפות הפופולאריות והשימושיות ביותר בעולם התכנות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *